Güzel Sözler

Merhaba Değerli arkadaşlar seslisohbet sitemizde : Güzel Sözler

Seviyorum ama kimi , En tatlı birisini, Nasıl Anlatsam Sana, İlk Harflere Baksana…

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda.Ama hep aklımdasın bunu sakın unutma.

Biliyorum bu gün kulakların bir değişik çınlayacak, anlam vereceksin seni yine ne kadar özlediğimi ve nasıl anladığımı.Ellerin titremeye başlayacak, gözlerin yollarda kalacak, sen de hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi…

Bırakma beni SEVDİCEĞİM gidişine Katlanamam,hasret gözyaşlarım ile kendimi avutamam.Dönerim dersin ama kadere inanamam,bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam.

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevipte bırakanlardan.Benim sevgim mezara kadar olandan.

Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni arzuluyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, vermezsen bensiz yapamıyorsun, hadi bakalım şimdi ne yapacaksın?

Senin kanadın olmak isterdim.Ben olmadan uçamayasın diye.Senin baharın olmak isterdim.Ben olmadan açamayasın diye.Benim için seni görmek suya benzer.Seninle yasamak ise nefes almaya.Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla.

Sana ne demeliyim bilmiyorum, güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana CANIM demeliyim. ÇÜNKÜ BU CAN SENİNLE YAŞIYOR.

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan

.Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatli canını sen güllerdende güzelsin. Sevgi kadar ÖZGÜR Özgürlük kadar ÖZELSİN. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

Gündüz güneşsiz, gece yıldızsız olmaz, yağmur bulutsuz yağmaz,hayat çilesiz olmaz mutluluk kolay kazanılmaz dostlar birbirini kolay kolay unutmaz.

Cihan hasan olsa haktan nusret iste. Erenlerden dua ve himmet iste.

Seviyorum seni hemde delicesine.

sevgi ugruna geldim bu hale.

Çok sevdim Düştum Dillere.

Bana Engel olamaz Kimse.

Seviyorum hemde Delicesine.

Sevmek Yürek ister…

Aşk kadına yakışır Sevmek erkek adama..

gözümde tütüyor her bir bakışın..

NoT: Değerli arkadaşlar sizlede güzel sözlerinizi sitemizde yayınlamak istiyorsanız lütfen yorum olarak bize güzel sözlerinizi paylaşın bizde yayınlayalım Saygılarımızla.

By_KumSaL

Reklam

Site Sahibi İletişim Skpye : Cengiz_5757@hotmail.com Saygılarımla By_KumSaL

Henüz yorum yapılmamış.

Bir yorum yaz.